GEBZE AMBALAJ

HAKKIMIZDA

Koruyucu ve sevkiyat paketleme alanında Erguvan Ambalaj üretim ve toptan satışının yapıldığı ambalaj ürünlerini perakende mağaza satışını yapmak üzere Konsept mağaza olarak faaliyet gösteriyoruz.

img
 • Hikayemiz

  2006 yılında Ambalajlama makinaları ve ekipman satış ve kurulumları alanında faaliyet göstermek üzere kurulduk. 2010 yılından sonra Erguvan Ltd. bünyesinde devam ettik. 2023 yılı sonuna kadar Erguvan Makine tarafından tedariği sağlanan Ambalajlama makina ve kurulum çözümlerinin pazarlama faaliyetlerini sürdürdük. 2024 yılı itibariyle Erguvan Ambalaj Market için konsept mağazası olarak hizmet vermeye başladık.

 • Faaliyetlerimiz

  Tedariği Erguvan Ambalaj tarafından sağlanan genel paketleme ve koruyucu ambalaj ürünlerinin toptan dışı satışına yönelik Konsept Ambalajlama mağazası olarak Erguvan Ambalaj Fabrika Satış ofisi bünyesinde faaliyet gösteriyoruz.

 • Ne Satıyoruz

  Paketleme için Balonlu Naylon, Palet ve Dilimli Streç Film, Polyester ve Kompozit Lifli Çember, Koli Bantları, Taşıma Kolileri.. Koruyucu Ambalajlama olarak; Karton Köşebent çeşitleri, Polietilen kenar ve Köşe Koruyucu, Çember altı Plastik Köşe Koruyucu, Çeşitli Çemberleme Ekipman ve Sarf malzemelerinin alt toptana ve perakendeye yönelik satışını sağlamaktayız.

ONLINE SATIŞ MAĞAZAMIZ

 • Gebze Ambalaj olarak stoklarımızda sürekli bulunanların perakendeye yönelik satışını mağazamızda yaptığımız ürünlerimizi Erguvan Net Market online satış sitemizdeki sayfamızdan bireysel ve alt toptan siparişlerinizi verebilir, siparişinizi takip edebilir, üyelerimize özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.

  Gebze Ambalaj Online
  Online Mağaza Sayfamız için tıklayın

ÜRÜN GURUPLARIMIZ

Mağaza depolarımızda stoklu bulunan tüm ürünlerin toplandığı 6 kategoriyi altta inceleyebilirsiniz.

BALONLU NAYLON

Sert darbelere, düşmelere, çizilmelere ve diğer tüm dış etkenlere karşı korunmada ideal ve ekonomik ambalajlama ürünüdür.

POLİETİLEN KORUYUCULAR

Masif, cam, elektronik eşyalar için koruyucu ürün olarak kullanılır. Esnekliğiyle kenar ve köşelerde en kullanışlı ambalaj ürünüdür.

ESNEK AMBALAJ LEVHALARI

Eşya ve ürünlerin taşınması esnasında oluşabilecek problemlere karşı üretilen rulo halinde levhalardır.

KARTON AMBALAJLAR

Oluklu mukavvadan üretilen koliler, boy en ve yükseklik ölçülerine sahip eşyaların paketlemesinde kullanılır.

ŞERİT ÇEMBERLER

Kompozit lifli çemberlerin hafif olması kullanımda pratiklik sağlar. Kaza riski diğerlerine göre düşüktür.

PALET STREÇ FİLMLER

Otomatik makinelerde 3 kata kadar uzayabilir. Yüksek kaliteli Dowlex malzemeden üretilirler.

Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo
Brand Logo